Propozycja wsp

Awatar użytkownika
Misiek
Zadania w grupie: Z-ca Dowodcy Nawigator

Propozycja współpracy

Post autor: Misiek » piątek, 19 października 2012, 11:01

Leszczu napisał:

"Witam,
Ostatnio poznałem bardzo ciekawego człowieka, który jest strasznie zajarany pomysłem na który wpadliśmy, otóż Miguel jest żołnierzem sił specjalnych Dominikany. Więc wow! Zrobił na mnie straszne wrażenie opowiadając jak wyglądają ich szkolenia. Tereny jakie wykorzystują żołnierze Dominikany to oczywiście budynki i lasy(dość egzotyczne)Wracając do sedna sprawy, zaproponował mi serię szkoleń w grupach 8 – 10 osobowych. Mówił ze nie chce brać więcej bo ciężej się uczy większą grupę. Całkowicie się z tym zgadzam, jak zawsze jeżeli chodzi o szkolenia powiedział ze pierwsze spotkanie będzie szkoleniem podstawowym, i z czasem będzie zwiększa poziomy, szkolenia postaramy się jakoś dopasować do was.

Jeżeli jesteście chętni bądź zainteresowani szkoleniem podajcie mi najlepiej na maila ( leszczynskijanek@gmail.com lub Standardowo na Fejsie ) ilość osób z waszego teamu lub znajomych chciało by wziąć w tym udział.
Więcej info pod numerem telefonu 793 031 403

Pozdrawiam.
Janek Leszczu Leszczyński"

kontaktował się ze mną także Beltus
mówił że wszystkich chętnych serdecznie zaprasza do dalszej wspólpracy.
prosił o kontakt.
[ nie bd podawał tu jego nr fonu, więc w razie chęci proszę o kontakt z nim na pryv na WW
lub do mnie na pryw to podam jego kom. ]

Misiek

ODPOWIEDZ