Magazynek pistoletowy do gaziaka, Cementownia

Lista rzeczy znalezionych na strzelankach
Awatar użytkownika
Ralf
Zadania w grupie: Wsparcie taktyczne

Magazynek pistoletowy do gaziaka, Cementownia

Post autor: Ralf » poniedziałek, 22 lutego 2016, 17:25

Hej! Byłem na spacerze 21.02.2016 z moją córką na Cementowni. W okolicach końca lasu/początku choinek po prawej stronie jak się wchodzi na miejscówkę znalazłem na ścieżce magazynek pistoletowy. Firmy nie znam ani nie znam do jakiego to jest modelu, z cech charakterystycznych to mogę podać że od spodu ma gumową stopkę - chyba zdejmowaną -, od tyłu opisy ilości amunicji - typu: 2, 4, 6, 8, itd. - i magazynek jest moim zdaniem definitywnie do pistoletu gazowego. Pozwoliłem sobie wyrzucić kulki jakie były załadowane do magazynka żeby zwolnić sprężynę bo była na maksa ubita od ilości kulek. Sprawdźcie wszyscy swoje oporządzenia co byli na Cementowni w przeciągu około 2 miesięcy bo magazynek był nie przysypany liśćmi ani specjalnie zardzewiały więc podejrzewam że leży tam stosunkowo krótko. Po odbiór proszę zgłaszać się telefonicznie lub na priwa, jeżeli właściciel nie zgłosi się do mnie z repliką do jakiej powinien magazynek pasować i odda przynajmniej "pełne" 2 strzały żebym wiedział że to NA PEWNO jest jego magazynek, to przywłaszczam sobie magazynek na drodze "znalezione nie kradzione" i robię z nim co chce, z sprzedażą włącznie. Czas odbioru ograniczony, termin upływa 21.04.2016 - czyli 2 miesiące więc jak ktoś ewentualnie usłyszy że komuś takowy się zapodział proszony jest o przekazanie właścicielowi żeby się do mnie zgłosił.
Pozdrawiam!
Ralf 8-)
Ściągam zza granicy różne rzeczy do ASG: wgcshop.com - 6% zniżki, ehobbyasia.com - 5% zniżki. Reszta informacji na privie. 8-)

Tel.696-278-277

ODPOWIEDZ